דף הבית‏ > ‏

ברוכים הבאים

אתר goodteacher - 'מורה טוב' מחולק לשלוש סביבות שונות: סביבת מורים, סביבת תלמידים וסביבה משלבת. כמו כן, באתר ישנם שלושה נושאים עיקריים אשר בהם נביא לידי ביטוי את מוקדי העבודה שלנו. באתר נציג מודלים של עבודה בהם התנסינו ואותם פיתחנו מתוך אמונה שניתן לעשות דברים אחרת. נביא את החזון שלנו לידי ביטוי בעריכת תחרות שנתית לשירה וסיפור קצר ונחלק מלגות למורה המגוון בדרכי הוראתו ולתלמיד שיעשה שינוי מהות בלימודיו.

מיומנויות למידה  –  נציג מודלים של התמודדות עם חומר הלימוד מהכיתה בבית הספר היסודי דרך החטיבה ועד לתיכון וכן מתכון להצלחה בבחינת הבגרות תוך הנחיית התלמיד כאדם חוקר ולומד.
גיוון בדרכי הוראה  –  נקודת מבט שונה על חומר הלימוד. ארגון ההוראה וחומר הלימוד כמקור להנאה ויציאה מן השגרה.
מחשוב בהוראה  -  המחשב כהרפתקה. כיצד להפוך את המחשב לכלי עבודה יעיל יותר. כיצד להשיג ולנצל מקורות מידע על מנת להעמיק בנושאים שונים. בין היתר נסביר כיצד בונים יחידות מקוונות, ונציע את האתר כסביבת למידה ופלטפורמה לעבודה למורים ברחבי הארץ הרוצים ללמד באמצעות יחידות מקוונות.
מצגות - בנושאים שונים, כגון: הכנה לבחינת הבגרות, הכנת יחידות מקוונות ועוד.
כתבות ומאמרים - כתבות שונות המציגות דעות ונקודות מבט של אנשים שונים המוכנים לחלוק עימנו מניסיונם ומהידע הרב שצברו.הדרכה של יאיר פרבי בתחנת רכבת העמק בכפר יהושוע. צילם: אלי אבני.

האתר הוא תוצאה של תהליך ארוך שעברנו כחברים וכמורים אשר חיפשו, ביחד ולחוד, את הדרך הטובה ביותר לבניית תלמיד טוב. כל אחד מאיתנו בנה וניסה דרכים שונות, צבר לעצמו ניסיון שונה, עד אשר נפגשנו וגילינו שיש לנו מן המשותף. 

הבסיס להתייחסותנו היא אהבת המקצוע והרצון להיות טוב. מורה טוב. המפגש שלנו יצר תהליך של שיתוף שנראה מיד מובן מאליו, והתוצאה הפכה להנאה ורצון ליצור עוד. בחופשות ישבנו ובנינו סדנאות, בזמן הלימוד בנינו מסלולי לימוד שהובילו מן הסיפור עד לאירוע ההיסטורי ורצינו לחלוק כל זאת איתכם. אנו פותחים השנה חלון הזדמנויות למורים המגוונים בדרכי הוראתם, נחלק מלגות למורים שעניינו את תלמידיהם בצורה שונה. המורים יזכו במלגות על בסיס המלצות של: תלמידים, הורים, עמיתים וצוות הנהלה.


פעילות בנושא אלכסנדר זייד בסביבת קבר שייך אבריק. צילום: יאיר פרבי

חשבנו שרבים אחרים אוהבים את העבודה כמונו וגם הם יוכלו לספר מה עשו, או, מה יעשו. זאת אומרת, אתם. אנחנו פונים אליכם ומציעים לכם שותפות, אולי ניפגש על מסילת רכבת העמק בכפר יהושע, ואולי בנחלאות נתור יחד אחר אגדות.

צרו קשר ונדבר.
ą
Yair Farby,
23 בדצמ׳ 2011, 2:28
ą
Yair Farby,
23 בדצמ׳ 2011, 2:26
ą
Yair Farby,
23 בדצמ׳ 2011, 2:26
ą
Yair Farby,
23 בדצמ׳ 2011, 2:26
ą
Yair Farby,
23 בדצמ׳ 2011, 2:27
ą
Yair Farby,
23 בדצמ׳ 2011, 2:29
ą
Yair Farby,
23 בדצמ׳ 2011, 2:27
ą
Yair Farby,
23 בדצמ׳ 2011, 2:29
Comments